Hakkımızda

ozok ofisÖzok Group, 1979 yılından beri KKTC'de farklı iş kollarında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Tarihte mobilya işleri 1930'lara dayanan aile geleneği ile başlamış ve yerli üretimde ilk sıralarda yerini almıştır.

"Bizimle yüzünüz hep gülecek" sloganı ile insana ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş, sırası ile mobilya, otomotiv, inşaat, yurt işletmeciliği, alış veriş merkezi, petrol istasyonu, cafe ve restaurant işletmesi gibi faaliyetlerde bulunmuştur.

Özok Group şirketlerinden, Birinci Sınıf yapım müteahhitliği sertifikasına sahip Netkon Construction ile pek çok projelere imza atmış, halkımıza her alanda hizmet anlayışı ile apartman ve konutlar sunmuştur.

Özok group, son dönemlerde ülkede kaliteli eğitim arayışları çerçevesinde eğitim sektöründe de yerini almış 2013 yılında ‘’Kıbrıs İlim Üniversitesi ‘’ kurularak gelecek için büyük bir stratejinin temelleri atılmıştır.  

Özok group, pek çok çalışanı, yönetim ve tecrübeli teknik kadrosu ile ‘’ biz bir aileyiz’’ ilke ve anlayışını benimseyerek çalışanına üst düzey motivasyon sağlamış, istihdamlarla ülkeye artı değer katmanın gururunu yaşamaktadır.

-Misyonumuz

Üretim, ithalat , satış ve satış sonrası hizmetlerle ve temsilci olduğumuz tüm sektörlerde ülke standartlarının üzerinde kalite, insana saygı ve çağdaş hizmet anlayışını kalıcı kılmak, her geçen gün yeni hedeflerle müşteri memnuniyetinde öncü olmak.

-Vizyonumuz

Globalleşen dünya şartlarına uyum sağlayarak hizmet verilen tüm sektörlerde ülkesinde ve bölgesinde her zaman en tercih edilen saygın bir kurum olmak.